Naruto Shippuuden RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Naruto Shippuuden RPG - Gra która wciągnie cię i pozwoli przeżyć niezapomniane chwile

 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Polanka

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Ryu
Genin
Genin



Liczba postów : 17

Polanka Empty
PisanieTemat: Polanka   Polanka EmptyPon Lip 12, 2010 12:27 am

W środku lasu, pośród gęstych drzew, między licznymi krzakami znajduje się sporej wielkości polanka na, której nie rośnie ani jedno drzewko, przez sam środek płynie powoli płytki strumyczek, którego woda jest wprost lodowata co czyni to miejsce wyjątkowym w gorące, letnie dni. Obok wody znajduje się spory głos, który pozwala na wylegiwanie się na słońcu oraz moczeniu dłoni zimnej wodzie.Z każdej strony słychać szum liści oraz gałęzi i przepiękny wprost śpiew ptaków.
Powrót do góry Go down
Ichitsu
Student Akademii
Student Akademii
Ichitsu


Liczba postów : 15
Age : 28

Polanka Empty
PisanieTemat: Re: Polanka   Polanka EmptyNie Kwi 10, 2011 9:39 am

Jako świeżo upieczony Genin przybywam na polankę w lesie, gdzie umówiłem się z Kazekage. Gdy zauważyłem, że przyszedłem pierwszy, usiadłem na ziemi i zacząłem medytację.
Powrót do góry Go down
[]Shinon[]
Admin
Admin
[]Shinon[]


Liczba postów : 26

Polanka Empty
PisanieTemat: Re: Polanka   Polanka EmptyNie Kwi 10, 2011 9:45 am

Powolnym krokiem wreszcie doszedłem do umówionego miejsca,którym była polanka praktycznie w samym środku lasu.Było bardzo ciepło a promienie słońca przebijały się przez korony wysokich drzew.Wreszcie doszedłem na to miejsce,z daleka przyjrzałem się uczniowi.W głębi duszy czułem,że może się jakoś z nim dogadam.Pojawiłem się na wprost niego,witam chłopcze czy to ty jesteś moim uczniem? Jeżeli tak to czego chcesz się uczyć ?
Powrót do góry Go down
Ichitsu
Student Akademii
Student Akademii
Ichitsu


Liczba postów : 15
Age : 28

Polanka Empty
PisanieTemat: Re: Polanka   Polanka EmptyNie Kwi 10, 2011 9:49 am

Otworzyłem oczy, po czym spojrzałem na innego Shinobiego, który stał nade mną. Szybko wstałem.
- Konnichiwa, Kazekage-sama. Jestem Ichitsu Chizuru i chciałbym nauczyć się techniki Shinju Zanshu no Jutsu, aby efektywniej wykorzystywać i mieszać moje techniki.
Powrót do góry Go down
[]Shinon[]
Admin
Admin
[]Shinon[]


Liczba postów : 26

Polanka Empty
PisanieTemat: Re: Polanka   Polanka EmptyNie Kwi 10, 2011 9:53 am

Dobrze więc,każda nauka opiera się na wiedzy ogólnej.Wiedzę ogólną możesz zdobyć czytając zwoje.Mam tutaj dla Ciebie zwój z informacjami jak wykonać technikę stosuj się do informacji zawartych tam a wszystko wyjdzie doskonale.Pamiętaj im dłużej wykonujesz daną czynność tym lepiej wychodzi Ci w przyszłości.Rozwinąłem zwój i podałem Ci go
Więc zaczynaj mój uczniu.Za każdym razem będę mówił Ci jaki procent techniki opanowałeś.



Wskazówka:
Im dłuższy i sensowny post tym więcej % danej techniki otrzymasz.
Powrót do góry Go down
Ichitsu
Student Akademii
Student Akademii
Ichitsu


Liczba postów : 15
Age : 28

Polanka Empty
PisanieTemat: Re: Polanka   Polanka EmptyNie Kwi 10, 2011 10:05 am

- Rozumiem. - Stwierdziłem i odebrałem zwój od Kazekage, po czym zacząłem czytać.
"Prosta technika polegająca na przebyciu pewnej odległości pod ziemię. Głównym celem techniki jest sprowadzenie przeciwnika w ziemię."
- Hmm... Jeśli dobrze rozumiem to ta technika ma na celu wbicie i unieruchomienie przeciwnika... - Powiedziałem sam do siebie, po czym zacząłem trening.
W zwoju oprócz opisu były także instrukcje w postaci proporcji Chakry i pieczęci. Położyłem zwój na ziemi tak, abym mógł go spokojnie widzieć.
Zacząłem od pieczęci.
- "Zapewne nie będę musiał już później ich używać, ale dopóki umiem to co umiem, muszę je znać..." - Pomyślałem, ćwicząc pieczęci na sucho. Z początku patrzyłem na zwój, aby je zapamiętać. Z biegiem czasu szły mi coraz lepiej, aż wreszcie złapałem całą "falę" znaków.
Powrót do góry Go down
[]Shinon[]
Admin
Admin
[]Shinon[]


Liczba postów : 26

Polanka Empty
PisanieTemat: Re: Polanka   Polanka EmptyNie Kwi 10, 2011 10:07 am

Więc opanowałęś technikę w 15% ćwicz dalej.
Powrót do góry Go down
Ichitsu
Student Akademii
Student Akademii
Ichitsu


Liczba postów : 15
Age : 28

Polanka Empty
PisanieTemat: Re: Polanka   Polanka EmptyNie Kwi 10, 2011 10:13 am

Następnym krokiem było opanowanie wykorzystywanie Chakry przy tej technice. W zwoju opisana była jej proporcja, ale na razie nie potrafię od razu jej odnaleźć.
Podczas składania znaków starałem się ciągle odnaleźć odpowiednią ilość Chakry do tego Jutsu. Jeśli będzie jej za mało, to technika nie zadziała, jeśli za dużo - może uszkodzić mnie, zamiast pomóc.
Technika ta jest techniką rangi D, więc nie powinna sprawiać większych trudności Geninowi.
Już dobre pół godziny starałem się odpowiednio dobrać poziom Chakry przy każdym znaku. Nie sprawiało mi już po tym trudności, ale w życiu nie spaliłem na nic tyle Chakry, niż przy próbach wykonania techniki.
Powrót do góry Go down
[]Shinon[]
Admin
Admin
[]Shinon[]


Liczba postów : 26

Polanka Empty
PisanieTemat: Re: Polanka   Polanka EmptyNie Kwi 10, 2011 10:17 am

Przypatrywałem się wysiłkom młodego ucznia z zastanowieniem.W końcu przerwałem naukę i powiedziałem dobrze bardzo się postarałeś i tym razem pojąłeś już 55% z tej techniki oby tak dalej a pojmiesz w całości
Powrót do góry Go down
Ichitsu
Student Akademii
Student Akademii
Ichitsu


Liczba postów : 15
Age : 28

Polanka Empty
PisanieTemat: Re: Polanka   Polanka EmptyNie Kwi 10, 2011 10:24 am

Kiwnąłem głową na słowa nauczyciela.
Gdy już odnalazłem odpowiedni sposób na gromadzenie Chakry oraz opanowałem pieczęcie, czas na wykonanie techniki.
Polega ona na zamianie miejscami użytkownika pod ziemią oraz celu nad nim.
Odszedłem trochę od Senseia, po czym zacząłem wykonywać technikę. Użyłem poznanych i wyuczonych już pieczęci oraz odpowiedniej ilości Chakry. Nie udawało mi się przez pewien czas - nie wszystko musi wyjść od razu. Zupełnie niezrażony powtarzałem próby aż do skutku. Odpowiednie pieczęcie i użycie przy okazji wystarczającej ilości Chakry...
Jeśli Jutsu udaje mi się - chowam się wtedy pod ziemię i staram się sprowadzić Senseia do parteru.
Jeśli nie udaje się - próbuję dalej.
Powrót do góry Go down
[]Shinon[]
Admin
Admin
[]Shinon[]


Liczba postów : 26

Polanka Empty
PisanieTemat: Re: Polanka   Polanka EmptyNie Kwi 10, 2011 10:28 am

Technika wychodziła Ci coraz lepiej,jednak nadal nie doskonale zostało Ci jeszcze 3% techniki do opanowania ponieważ masz już opanowane 97%.Dasz radę mówię próbując zmotywować ucznia.
Powrót do góry Go down
Ichitsu
Student Akademii
Student Akademii
Ichitsu


Liczba postów : 15
Age : 28

Polanka Empty
PisanieTemat: Re: Polanka   Polanka EmptyNie Kwi 10, 2011 10:36 am

Postanowiłem wziąć się ostro, bez cackania się.
Wykonałem odpowiednie pieczęcie, czy których wykorzystałem odpowiednią ilość Chakry, po czym starałem się wykonać technikę, czyli wejść pod ziemię, przebyć niewielki kawałek drogi i sprowadzić Senseia do parteru.
- "Teraz musi się udać. MUSI!" - Pomyślałem, podczas składania pieczęci. Maksymalne skupienie na wykonywaniu techniki, przestałem już zwracać uwagę na otoczenie wokół mnie. Tylko technika.
Powrót do góry Go down
[]Shinon[]
Admin
Admin
[]Shinon[]


Liczba postów : 26

Polanka Empty
PisanieTemat: Re: Polanka   Polanka EmptyNie Kwi 10, 2011 10:39 am

Polanka T_11_pz
Udało Ci się wykonać prawidłowo technikę.Znałeś ją i potrafiłeś odtworzyć.Pogratulowałem mojemu uczniowi i poinformowałem go o jego wielkich możliwościach.Następnie zniknąłem tak samo szybko jak się pojawiłem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polanka Empty
PisanieTemat: Re: Polanka   Polanka Empty

Powrót do góry Go down
 
Polanka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Shippuuden RPG :: Tereny Wspólne :: Las-
Skocz do: