Naruto Shippuuden RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Naruto Shippuuden RPG - Gra która wciągnie cię i pozwoli przeżyć niezapomniane chwile

 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala nr. 1

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Jounaji
Kage
Kage
Jounaji


Liczba postów : 50

Sala nr. 1 Empty
PisanieTemat: Sala nr. 1   Sala nr. 1 EmptySob Kwi 09, 2011 12:00 pm

Siedząc spokojnie w ławce pogwizduje raz za razem kołysząc się na krześle tym samym zerkając do mego notesu i powtarzając sobie w myślach imiona moich pierwszych uczniów.

Kolejność:
Ja >> Ichitsu >> Tetsu >> Neji
Powrót do góry Go down
Ichitsu
Student Akademii
Student Akademii
Ichitsu


Liczba postów : 15
Age : 28

Sala nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 1   Sala nr. 1 EmptySob Kwi 09, 2011 12:09 pm

Wkroczyłem pewnym krokiem do sali. Gdy zauważyłem Senseia ukłoniłem się i powiedziałem:
- Konnichiwa, Hokage-sama. Jestem Ichitsu Chizuru. - Po czym wyprostowałem się i czekałem na odpowiedź, bądź innych kolegów z klasy.
Powrót do góry Go down
Tetsu

Tetsu


Liczba postów : 10

Sala nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 1   Sala nr. 1 EmptySob Kwi 09, 2011 12:39 pm

Dotarłem więc w końcu do akademii. Ojczulka zostawiłem przy drzwiach wejściowych, mówiąc:
-Tato, jestem już przecież prawie dorosły...
Ojciec zaśmiał się cicho, i wskazał drzwi do sali. Ruszyłem więc powoli w ich stronę. Popchnąłem delikatnie drewniane drzwi, które uchyliły się z cichym skrzypnięciem, a ja sam przeszedłem przez próg. Szybko omiotłem wzrokiem całą salę. Zauważyłem nauczyciela, oraz chłopaka siedzącego w ławce. Wyszedłem na środek klasy, co nie było zbyt trudne.
-Witaj Sensei! -powiedziałem w stronę nauczyciela, wykonując lekki ukłon -Nazywam się Tetsu Yoshi...
Na razie nie widziałem głębszego sensu w dalszym przedstawianiu się, więc zająłem sobie miejsce nieopodal chłopca, po czym czekałem na dalszy bieg wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Satoru
Student Akademii
Student Akademii
Satoru


Liczba postów : 7

Sala nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 1   Sala nr. 1 EmptySob Kwi 09, 2011 12:47 pm

Chłopak powolnym krokiem wszedł do klasy, zobaczył, że jest ostatni, spojrzał na zegar w klasie i zobaczył, że jest na czas. Popatrzył na sensei'a, był nim sam Hokage. Zdziwiło go to i szybko przedstawił się klasie .

- Witam, jestem Neji Hyuuga

Przeszedł przez całą klasę i usiadł w ostatniej ławce. Oglądał swoich "kolegów" a następnie przyglądał się sensei'owi .
Powrót do góry Go down
Jounaji
Kage
Kage
Jounaji


Liczba postów : 50

Sala nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 1   Sala nr. 1 EmptySob Kwi 09, 2011 12:58 pm

- Taaa. - Odrzekł oddychając ciężko po czym odłożył swój notes na bok zamykając go energicznym ruchem. - A więc Ichitsu, Neji, Tetsu. - Mierzył każdego z młodzieńców wzrokiem uważnie ich obserwując i wypowiadając tym samym ich imiona, po kolei. - Jestem Jounaji Rassori, Shodai Hokage. Dziś nadszedł czas na wasz pierwszy w życiu egzamin. To nie lada wyzwanie w życiu młodego shinobi, takiego jak wy. Mam nadzieję, że jesteście gotowi - ba! Musicie być gotowi, macie jeszcze szansę by zrezygnować z tej drogi, tu i teraz. Lecz! Jeśli jesteście pewni swojej decyzji zamknijcie teraz oczy, wyciszcie się. - W tej samej chwili Jounaji wyciągnął spod notesu trzy karty, każdą z nich ułożył przed jednym z uczniów.
Powrót do góry Go down
Ichitsu
Student Akademii
Student Akademii
Ichitsu


Liczba postów : 15
Age : 28

Sala nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 1   Sala nr. 1 EmptySob Kwi 09, 2011 1:12 pm

W tym momencie weszła do sali Guren, powiedziała coś do mnie szeptem, to samo powiedziała Hokage, po czym razem wyszliśmy z sali.
Okazało się, że nie muszę zdawać egzaminu. Że już jestem Geninem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Sala nr. 1   Sala nr. 1 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala nr. 1
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Shippuuden RPG :: Egzaminy :: Akademia Ninja :: Akademia Konoha-Gakure-
Skocz do: