Naruto Shippuuden RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Naruto Shippuuden RPG - Gra która wciągnie cię i pozwoli przeżyć niezapomniane chwile

 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Żaby

Go down 
AutorWiadomość
Jounaji
Kage
Kage
Jounaji


Liczba postów : 50

Żaby Empty
PisanieTemat: Żaby   Żaby EmptyPon Cze 28, 2010 10:25 am

Oto summony żabiego paktu:

Żaby Gamakichiam2
Gamakichi: Mała, przyjazna żaba - jeden z synów Gamabunty. Włada żywiołem Katon.
Chakra: 1 - 4%

Żaby Gamatatsuvq4
Gamatatsu: Żaba rozmiarów Gamakichi lecz bardziej pulchna - i podobnie jak swój brat bardzo przyjazna a ponadto lojalna. Włada żywiołem Suiton.
Chakra: 1 - 4%

Żaby Gamariki
Gamariki: Siostrzyczka Gamakichi i Gamatatsu - jest zielonych kolorów i o wiele większa od swych braci. Włada żywiołem Raiton.
Chakra: 1 - 5%

Żaby Gerotora
Gerotora: 'Żabi zwój' w dosłownym znaczeniu. Jego tułów jest zwojem, można w nim przechowywać techniki i pieczetować wszelakie informacje.
Chakra: 1 - 2%

Żaby A7e816d5936a1c3c
Gamatou: Ropucha bojowa. Opancerzona i o świetnej sile i wytrzymałości. Jest posłuszna.
Chakra: 2 - 5%

Żaby Gamahiro
Gamashiro: Wielka zielona żaba, rozmiarem prawie dorównująca Gamabuncie z dwoma mieczami na plecach. Jest szybka, zwinna i zręczna.
Chakra: 2 - 7%

Żaby Gamaken
Gamaken: Jeden z największych żabich summonów, jest wolniejszy i mniej zwinniejszy od Gamabunty czy Gamashiro lecz przerasta ich siłą oraz wytrzymałością. Posiada wielkie obuchowe
Chakra: 2 - 9%

Żaby Gama
Gama: Ropucha nie wielkich rozmiarów, jej ciało pokryte jest pieczęciami. Nosi wielki ozdobny naszyjnik. Można jej używać w celu transportowym.
Chakra: 2 - 6%

Żaby Kuchiyosenojutsujiraiyagz7
Gamatoro: Największy żabi summon. Jest szybki i bardzo wytrzymały lecz nie uzbrojony. Przyzywany w trudnych chwilach.
Chakra: 3 - 9%

Żaby Gamabunta
Gamabunta: Ogromnych rozmiarów żaba, ma nieprzyjemny charakter mimo tego jest najszybsza i najzwinniejsza spośród innych. Jej bronią jest ogromna katana.
Chakra: 3 - 9%

Aby przyzwać każdego summona wymagane jest Kuchiyose no Jutsu!
Powrót do góry Go down
 
Żaby
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Shippuuden RPG :: Atrybuty Shinobi :: Pakty-
Skocz do: